Gündem

Temizlik Paketi Yardımları

  • 18.03.2020
  • Yardım Kampanyası

Bağışlarınızla yetim ve ihtiyaç sahibi çocukların evlerine hijyen paketleri ve gıda kartları ulaştırıyoruz.

Hijyen Paketi Bedeli: 175 TL | Gıda Kartı Bedeli: 125 TL

İçinde bulunduğumuz salgın hastalık döneminde birçok ebeveyn günlük işlerine devam edemiyor. Bu nedenle bazı ailelerin gelirleri bulunmuyor veya gelirleri asgari geçim standartının oldukça altında. Bu hanelerde yaşayan yetim ve ihtiyaç sahibi çocuklara destek olmak amacıyla başlattığımız hijyen paketi çalışmamızla; ziyaret ettiğimiz evlere temizlik paketi veriyor; gıda alışverişlerini yapabilmeleri için gıda kartı veya nakdi yardımlar da ulaştırıyoruz. Ailelere diğer temel ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için yapmış olduğunuz fatura, kira ve sağlık bağışlarınızla da destek olmaya devam ediyoruz. Mart ayı içerisinde iki kere yaptığımız hijyen paketi dağıtımlarımız bağışlarınızla önümüzdeki aylarda da devam edecektir. Haydi, çocukların tebessümüne hep birlikte vesile olalım…

Hijyen paketimiz içerisinde;

-Deterjan
-Banyo ve Mutfak Temizlik Malzemeleri
-Kişisel Temizlik Ürünleri
bulunmaktadır.

Nasıl Destek Olabilirsiniz?

- Zekat ve sadaka bağışlarınızla sıcacık bir tebessüme vesile olmak isterseniz bağışlarınızı online bağış sayfasından kredi kartınız ile veya banka hesaplarımıza havale/EFT yoluyla ulaştırabilirsiniz.

- Sosyal medya hesaplarınızda ve çevrenizde hijyen paketi çalışmamızı paylaşarak daha çok iyiliksevere ulaşmamıza yardımcı olabilir, nice çocuğun mutluluğuna vesile olabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi, soru görüş ve önerileriniz için gonullu@iyilikhane.org.tr e-posta adresinden veya sosyal medya hesaplarımızdan iletişime geçebilirsiniz.