2024-2027 Dönemi Yönetim Kurulu

Başkan: Merve Çirişoğlu

Merve Çirişoğlu, animasyon yönetmeni, yapımcısı ve eğitmenidir; çocuklara yönelik görsel projeler ve animasyonlar hazırlamaktadır. Lisansını Boğaziçi Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nde onur derecesiyle, yüksek lisansını University of the Arts London Animasyon bölümünde birincilikle tamamlamıştır. Çalışmaları milyonlarca seyirciyle buluşan, Birleşmiş Milletler Genel Merkezi'nde ve uluslararası festivallerde çeşitli dallarda "En İyi Animasyon" gibi 45 ödül alan Çirişoğlu, 2011 yılında başlattığı Kitap Ayracı Projesi’yle İyilikhane’nin tohumlarını atmıştır. Derneğin kurucusu ve yönetim kurulu başkanıdır.    
/mervecirisoglu/

Başkan Yardımcısı: Z. Sena Soyyiğit

Uzman psikolojik danışmandır; çocukluk, gençlik, eğitim, gönüllülük ve sivil toplum alanında çalışmalar yapmaktadır. Lisans ve yüksek lisans eğitimini Marmara Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünde onur dereceleriyle tamamlamıştır. 2012’de katıldığı Kitap Ayracı Projesi ekibinde aktif olarak görev almıştır. İyilikhane’nin kurucu üyesi ve başkan yardımcısı olan Soyyiğit, idari sorumlu ve eğitim projeleri danışmanı vazifeleriyle dernekte hizmet etmektedir.

Sayman: Ozan Mutlu

Ozan Mutlu, Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezuniyetinin ardından yönetim danışmanlığı, telekominikasyon, medya sektörlerinde çeşitli rollerde çalışmıştır. Dijital medya, strateji ve iş geliştirme alanlarına odaklanmıştır. Halen bir teknoloji firmasında Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışmaktadır. Mesleki hayatının yanında gönüllü ve profesyonel olarak sivil toplum çalışmalarında yer almıştır. 2016 yılından bu yana İyilikhane gönüllüsü olup, 2017-2021 yılları arasında yönetim kurulunda yer almıştır, 2024 Haziran ayı itibaryle İyilikhane Çocuk Derneği'nde Yönetim Kurulu Saymanı olarak görev almaktadır.
/ozan-mutlu/

Genel Sekreter: İbrahim Köse 

İbrahim Köse, Sakarya Üniversitesi ilahiyat fakültesinden mezun olduktan sonra çeşitli sivil toplum kuruluşlarında proje yöneticiliği, bağışçı ilişkileri sorumluluğu ve idari yöneticilik gibi görevler üstlenmiş, aynı zamanda gönüllü yardım faaliyetlerine katılmıştır. Hâlihazırda TDV İSAM Eğitim Koordinatörü olarak iş hayatına devam etmektedir. 2024 yılının Haziran ayı itibarıyle İyilikhane Çocuk Derneği'nde Yönetim Kurulu Genel Sekreteri olarak görev almaktadır.
 /ibrahim-kose/

Üye: Mehmet Kerem Alper

M. Kerem Alper, ön lisans eğitimini bilgisayar programlama, lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünde tamamlamıştır. 2008 yılında kurduğu bilişim sektöründeki şirketinde Kurucu Genel Müdür olarak iş hayatını sürdürmektedir. 2011 yılından itibaren sivil toplum kuruluşlarına dahil olmuş ve çeşitli insani yardım kuruluşlarında yönetim vedenetim kurullarında görev almıştır. 2016 yılında gönüllü olarak dahil olduğu İyilikhane Çocuk Derneği'nde 2024 yılının Haziran ayı itibarıyla Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev almaktadır. 
 /mkerem-alper/